.

.::. Firma Profili .::.

 

ÖZ BETON; Tel  çit sistemleri ve çit direği imalat, satış ve montaj alanında hizmet vermektedir.

 

Sahip olduğu istikrarlı büyüme ivmesi ve edindiği tecrübeyle  bugünkü gücüne ulaşmıştır.  Firmamız  değişik sektörlerde çalışan firma, şahıs, kurum, kuruluş ve iş adamlarımıza başarıyla hizmet vermektedir.

Kısaca Hizmetlerimiz;

 

Çiftliklerden Tarım alanlarına, (tarla, bağ, bahçe, meyvelik, hobi bahçesi, okul bahçeleri, hayvanat bahçeleri) Spor sahalarından (Halı saha, stadyum, basket sahası, tenis kortu, voleybol sahası, oyun alanı) Park ve gezi alanlarına,  arsa, Villa, apartman, site ve Konut çevrelerinden Sanayi Tesislerine (Fabrika, depo, hava alanı, kadar bir çok yerde kullanılan her türlü Tel Örgü ve Çit sistemlerinin montajını yapıyor ve anahtar teslimi olarak siz değerli müşterilerimize güvenle ve sorunsuzca teslim ediyoruz.

 

Ayrıca; Beton çit direği imalatı, galvanizli boru tipi çit direği ve köşebent çit direği satış ve pazarlamasını da yapmaktayız.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

Ürün satışımızda ve  işçiliğimizde satış ve hizmet sonrasında da müşterilerimizin yanında olmayı, müşteri memnuniyetinin devam etmesi için, kurulan sistemin aksamadan çalışmasını sağlamayı en önemli görevimiz olarak kabul ediyor ve bu düstur üzerine faaliyetimize devam ediyoruz.

       
       
  Mustafa ALTUNDAL  
  Firma Sahibi